Rola brokera w ubezpieczeniach

Brokerzy ubezpieczeniowi – realne wsparcie w każdej sytuacji

Oferując Klientom usługi brokerskie bazujemy na naszym długoletnim doświadczeniu w doradztwie ubezpieczeniowym oraz na znajomości rynku ubezpieczeniowego, który podlega ciągłym zmianom. Wybór ubezpieczenia powinien być decyzją przemyślaną, podjętą z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb oraz planów na przyszłość. W tak ważnej kwestii warto skorzystać z profesjonalnej pomocy JW Broker.

Ubezpieczenia upraw, ubezpieczenia na życie i wiele innych

Ubezpieczenia obecne są w życiu każdego człowieka zarówno prywatnie, jak też w sprawach zawodowych. Odpowiednio dobrana polisa zapewnia swobodę prowadzenia firmy, inwestowania, podróżowania, pozwala zabezpieczyć finansowo ubezpieczonego i wskazanych uposażonych. Im szerszy zakres danego ubezpieczenia, tym większa możliwość zabezpieczenia wielu sfer życia w ramach jednego produktu ubezpieczeniowego.

Z myślą o naszych obecnych i przyszłych Klientach oferujemy ubezpieczenia:

Biznesu

w tej kategorii znajdują się między innymi ubezpieczenia flotowe, transportowe, członków zarządu, budowlano-montażowe, finansowe, utraty zysku, instalacji fotowoltaicznych,

Rolne

z myślą o rolnikach i sadownikach tworzone są rozwiązania pozwalające ubezpieczyć gospodarstwo i uprawy

Klientów indywidualnych

od ubezpieczeń mienia poprzez zdrowie i życie, odpowiedzialność cywilną,

W celu przedstawienia najkorzystniejszych rozwiązań, analizujemy obecną sytuację osoby lub firmy, budżet przeznaczony na comiesięczne składki ubezpieczeniowe, realne potrzeby dotyczące ubezpieczeń. Następnie analizujemy otrzymane od ubezpieczycieli propozycje zawarcia umowy ubezpieczenia. Oceniamy je pod kątem zakresu ochrony, kosztów, a także adekwatności w stosunku do zgłoszonych potrzeb klienta.

Współpracujemy ze wszystkimi działającymi w Polsce ubezpieczycielami. Występujemy jako pełnomocnik klienta, nie jesteśmy związani z żadnym z ubezpieczycieli. Współpracujemy również z Klientami zainteresowanymi doubezpieczeniem albo zwiększeniem zakresu ochrony w ramach danej polisy.

Dochodzenie odszkodowań to również nasza domena

Nasze usługi obejmują dochodzenie odszkodowania od ubezpieczyciela, zwłaszcza w sytuacji, gdy zaniża on należną wypłatę. W zakresie dochodzenia odszkodowań, oferujemy fachową pomoc już po zajściu zdarzenia (wypadku), wspierając Klienta w trudnej dla niego sytuacji.

Na etapie likwidacji szkody sporządzamy odwołania od wydanych przez ubezpieczyciela decyzji, negocjujemy wysokość wypłaconego odszkodowania, wzywamy do zapłaty należnej kwoty. Jesteśmy radcami prawnymi, posiadamy bogate doświadczenie w dochodzeniu odszkodowań przed sądem, co również stanowi istotny atut współpracy z naszym biurem brokerskim.

Służymy radą i doświadczeniem, jesteśmy świadomi sytuacji, w których ubezpieczyciel zaniża kwoty wypłaconych odszkodowań, licząc że ubezpieczony zrezygnuje z dochodzenia dalszych roszczeń. Analizujemy każdą sprawę indywidualnie, wskazując na możliwe rozwiązania, w taki sposób, aby ubezpieczony miał szeroką wiedzę w zakresie kroków prawnych, jakie może podjąć. Priorytetem jest dla nas dobro Klienta, nie dla ubezpieczyciela.

Współpraca z brokerem ubezpieczeniowym to rozsądna inwestycja

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, zapraszamy do naszej siedziby lub do kontaktu online.